Отримання витягу з Єдиного державного реєстру може знадобитися для подання в банк, чи для оформлення правочину у нотаріуса, для участі у тендері, чи просто для отримання інформації про юридичну особу чи фізичну особу-підприємця.

Приватні нотаріуси Олійник Людмила Михайлівна та Шефель Денис Сергійович наділені правами державного реєстратора для роботи у державних реєстрах і, відповідно, можуть надати інформацію з нього у вигляді скорочених і повних витягів.

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців і громадських формувань – документ в паперовій формі, сформований по вказаному заявником критерію пошуку, який є актуальним на дату формування і має достовірні дані на час та дату вказану у запиті, чи інформацію про відсутність таких відомостей в даному реєстрі.

Приватний нотаріус оформить витяги з Єдиного реєстру довіреностей, Державного реєстру речових прав та обтяжень на нерухомість. При покупці авто Вам буде видана виписка з Державного реєстру обтяжень на рухоме майно, щоб Ви могли бути упевнені, що придбаний Вами автомобіль не є в іпотеці.

ВИТЯГ З ЄДИНОГО РЕЄСТРУ ДОВІРЕНОСТЕЙ

ВИТЯГ З ЄДИНОГО РЕЄСТРУ РЕЧОВИХ ПРАВ ТА ОБТЯЖЕНЬ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

ВІДСУТНІСТЬ АВТОМОБІЛЯ В ІПОТЕЦІ

ВИТЯГ З РЕЄСТРУ РЕЧОВИХ ПРАВ НА РУХОМЕ МАЙНО

ВИТЯГ З ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ОБТЯЖЕНЬ РУХОМОГО МАЙНА

ВІДСУТНІСТЬ НЕРУХОМОСТІ В ІПОТЕЦІ