Засвідчення зразків підписів посадових осіб юридичних осіб на картках, що подаються до банків з метою відкриття рахунків.

При засвідченні зразків підписів посадових осіб юридичних осіб на картках, що подаються до Національного банку України, комерційних банків з метою відкриття рахунків, нотаріус перевіряє обсяг правоздатності та дієздатності юридичної особи, справжність підписів посадових осіб та їх повноваження на право підпису.

Для перевірки правоздатності юридичної особи нотаріусом витребовується статут (положення) юридичної особи, свідоцтво про реєстрацію юридичної особи (за умови, якщо державну реєстрацію проведено до 07.05.2011 року), виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, державну реєстрацію яких проведено після 07.05.2011 року або стосовно яких після зазначеної дати до Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців були внесені зміни щодо відомостей про таку юридичну особу. Для перевірки дієздатності юридичної особи нотаріусу подається Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців.

На підтвердження повноважень на право підпису нотаріусу подаються копія наказу про призначення на посаду або копія протоколу про обрання посадової особи, довіреність на ім'я керівника, видана вищим органом управління юридичної особи, тощо.